logo BIP

Pływalnia kryta - MDS imienia Andrzeja Kiełbusiewicza

Informacje


Kategoria: Basen

Adres: ul. Traugutta 5a

Adres e-mail: mds@tosir.com.pl

Telefon: +48 14 639 09 96

Godziny otwarcia: pon-pt 6:00 – 22:00 | sobota , święta, ferie zimowe  8:00 – 22:00 | miesiące wakacyjne 8:00 – 22:00

Terminal płatniczy: tak

Dodatkowe informacje:

Komunikat o jakości wody basenowej –

W dniu 05.04.2022r zostały przeprowadzone badania przez Laboratorium Badawcze ‘’ J.S HAMILTON POLAND Sp. z o.o. w Gdyni. ”

Stwierdzono, że wszystkie wyniki badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych, są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9.11.2015r w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Aktualności

Bezpieczne ferie z TOSiR-em

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza chętnych na wyjazdy narciarskie organizowane do Krynicy Słotwiny . Koszt wyjazdu to 50 zł . Sprzedaż i przedsprzedaż biletów na wyjazdy na hali TOSiR przy ul. Krupniczej

Czytaj więcej »

Więcej informacji

Nowoczesny wyremontowany w 2015r. basen kryty z 6 torami o głębokości do 1,8m i długości 25 m. Basen posiada widownię na piętrze która pozwala obserwować pływających. Basen kryty posiada także mały brodzik dla młodszych pływaków.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje wszystkich swoich klientów iż karty abonamentowe które zostaną zakupione w kasach ośrodka będą honorowane na obydwu pływalniach krytych administrowanych przez TOSiR oraz że wszystkie karty abonamentowe są bezterminowe.

Skip to content