Terminarz zajęć nauki/doskonalenia pływania

Terminy zajęć

 

TERMINARZ ZAJĘĆ 2021 MAJ – DOCX do pobrania (nowe okno)

 

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuję wszystkich zainteresowanych którzy dokonali zapisów na kursy nauki i doskonalenia pływania o rozpoczęciu zajęć w dniu 8 maja 2021 . Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr  14 656 46 71 w celu ustalenia szczegółów .

W związku z panującą  sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji kierując się dobrem naszych klientów podjął decyzję o przesunięciu rozpoczęcia kursów nauki i doskonalenia pływania . Nowy termin rozpoczęcia kursów jest oczywiście uzależniony od sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w naszym regionie oraz zmniejszania obowiązujących obostrzeń , mamy nadzieję iż miesiącu maju 2021 r. uda na się rozpocząć zajęcia . Wszelkie ustalenia dotyczące grup oraz godzin uczęszczania pozostają w mocy . Szczegółowe informacje pod nr  tel. 14 656 – 46 – 71 . Prosimy o śledzenie naszej strony oraz konta facebooku  https://www.facebook.com/TOSiRTarnow 

 

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje iż z dniem 15 lutego rozpoczyna zapisy na kursy nauki i doskonalenia pływania . Planowane rozpoczęcie kursu 6 marca jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna . Cena za kurs 300,00 zł . Zapraszamy .

 

Informujemy o wznowieniu z dniem 24 października 2020 r. (sobota) zajęć z nauki i doskonalenia pływania organizowanych przez ośrodek. Przypominamy że zajęcia będą obywały się zgodnie z obowiązującym harmonogramem ,ulegając wydłużeniu o jeden tydzień .

 

 

 
Uwaga!!!
Kontynuacja kursu nauki i doskonalenia pływania rozpocznie się 12 WRZEŚNIA 2020 r. W związku z powyższym w każdą sobotę w godzinach od 8,00 do 16,00 ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC NA BASENIE BĘDZIE OGRANICZONA,  pierwszeństwo wstępu będą mieli uczestnicy kursu.

UWAGA !!!!

 

Planowane rozpoczęcie kontynuacji kursu z nauki  i doskonalenia pływania rozpoczętego w lutym 2020r.   a przerwanego w związku z epidemią koronawirusa  nastąpi 12 WRZEŚNIA 2020r.  (obowiązują te same godziny zajęć oraz te same grupy)

 

INFORMACJA nauka pływania 2020 wrzesień