Lodowisko zadaszone

Informacje


Kategoria: Lodowiska

Adres: ul. Wojska Polskiego 14

Adres e-mail: tosir@tosir.com.pl

Telefon: +48 14 656 41 78

Godziny otwarcia: 10:00 – 21:00

Terminal płatniczy: tak

Dodatkowe informacje:
Lodowisko NIECZYNNE

Więcej informacji

Czynne od 5 grudnia

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje że od 5 grudnia uruchamia lodowisko sztucznie mrożone przy ul. Wojska Polskiego 14 .

Obiekt będzie funkcjonował w oparciu o reżim sanitarny tj. dezynfekcja rąk, regularna dezynfekcja stałych elementów infrastruktury oraz powierzchni wspólnych ( tj. klamki, barierki, uchwyty, sanitariaty), zasłanianie ust i nosa do momentu wejścia na tafle lodowiska. Z uwagi na zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego wprowadzony został limit osób korzystających jednorazowo z tafli lodowiska. Przewidywana maksymalna ilość osób to 80 ( 1 osoba/ 10 m²).

Pomieszczenia wypożyczalni, kas zostały podzielone na dwie strefy. Pierwsza dot. zakupu biletu oraz ewentualne wypożyczenie łyżew, druga zaś obejmuje pomieszczenie do celu zdania łyżew po skorzystaniu z lodowiska. W obydwóch tych strefach może równocześnie przebywać maksymalnie po 2 osoby. Wyjątkiem jest sytuacja korzystania przez osoby wspólnie zamieszkujące np. rodzic z dziećmi. Zostaną wydzielone dwumetrowe odległości przed tymi punktami.