Sauna w Centrum Odnowy Biologicznej w Arenie Jaskółka Tarnów

hala_jaskolka-31

1. Sauna fińska
Temperatura wynosi zwykle od 80 do 120 stopni Celsjusza, powietrze natomiast jest bardzo suche – jego wilgotność to mniej więcej 15%. Seans saunowania powinien trwać około 8 do 15 minut, po którym należy schłodzić i oczyścić ciało z toksyn. Naprzemienne działanie ciepła i zimna bardzo korzystnie wpływa na organizm, uruchamiając procesy termoregulacyjne, poprawiając odporność i hartując ciało.

2. Łaźnia parowa
W przeciwieństwie do sauny fińskiej, temperatura w łaźni parowej wynosi od 40 do 45 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza osiąga nawet 100%, co sprawia, że jest to łagodniejsza forma sanowania. Zalecany czas pobytu wynosi do 25 minut. Łaźnia parowa ma działanie odmładzające oraz oczyszczające. Ciepło wspomaga oczyszczanie całego organizmu z toksyn i skuteczną regenerację. Kąpiele w łaźni parowej są polecane osobom z suchą i pękającą skórą. Dzięki nim skóra lepiej absorbuje kosmetyki nawilżające.

3. Podgrzewane leżanki ceramiczne
Pomogą w wypoczynku po seansie saunowym. Osiągają temperaturę do 40 stopni Celsjusza.

4. Wiadro Bosmana
Wykonane ze specjalnego, trwałego afrykańskiego drewna kambala. Służy do ochłodzenia ciała silnym strumieniem chłodnej wody po seansie saunowym.

Categories:

Adres:

Traugutta 3B, 33-101 Tarnów

Telefon:

+14 639 30 39

Godziny otwarcia:

pon - pt: 8.00 - 21.00 sb: 9.00 - 21.00
Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony