Puchar Młodzików i Dzieci Tarnów 21.10.2017

Puchar Młodzików i Dzieci wyniki :

 

Tarnów, 2017-10-21

Dzieci – Prowadzenie – Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Panenka Jerzy  
2 Kopeć Roch  
3 Dąbrowski Szymon  
4 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Czerwiński Igor  
7 Rygiel Antoni Klub Wysokogórski Warszawa
8 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
9 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
10 Pawlak Piotr  
11 Kopel Szymon Stowarzyszenie GTW
12 Sajdok Paweł  
13 Rygoł Jakub  
14 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
15 Herman Damian  
16 Pietrewicz Marcel  
18 Byrka Filip  
20 Mitlewski Ernest  
21 Janik Jerzy  
22 Twardowski Maksymilian  
23 Parczewski Sewer  
24 Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
25 Pietryniak Filip  
26 lewandowski Olaf  
27 CZARNECKI MARCIN  
28 Ziemba Filip Stowarzyszenie GTW
29 Kukuła Bartłomiej Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia”
31 Krupa Mateusz  
32 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
33 Grabacki Filip Klub Wysokogórski Częstochowa
34 Cierpich Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci – Prowadzenie – Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia”
2 Wójcik Barbara  
3 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
4 Słanek Danuta  
5 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Marciniak Daria  
7 Wachnicka Weronika  
8 Wach Zosia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
9 Smoczyńska Melania  
10 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
11 Zacharska Aleksandra  
12 Winek Dominika  
13 Sznajder Arlena  
14 Gmiter Inga  
15 Kozina Hanna  
16 Włodarczyk Natalia  
17 Nowak Zofia  
18 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
19 Walentek Maja  
20 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
21 Golec Gabriela Klub Sportowy Sportiva Tarnów
22 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
23 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
24 Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
25 Wójtowicz Emilia  
27 Mikołajczyk Lena  
28 Kubicz Iga  
29 Ptak Karolina  
30 Kuchnia Wiktoria  
32 Molo Julia  
33 Kołodyńska Helena  
34 Kapias Julita Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci młodsze – Prowadzenie – Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pietkiewicz Pola Klub Wysokogórski Warszawa
2 Machlarz Marcela  
3 Kurek Małgorzata  
4 Bornus Zosia  
5 Piotrowska Malwina  
6 Stokowiec Martyna  
8 Juszczak Karolina  
9 Parczewska Hanna  
10 Półtorak Maja  
11 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia”
12 Nowak Hanna  
13 Piotrowska Jagoda  
14 Wójcik Matylda Klub Wysokogórski Warszawa
15 Bernat Natalia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16 Ciborowska Róża  
17 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
18 Zacharska Małgorzata  
20 Bogunia Weronika  
21 Sztandera Nikola  
22 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
23 Żeglińska Wiktoria  
24 CIOMBOR KINGA  
25 Kaczyńska Małgorzata  
26 Pawlik Aniela  
28 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
29 Szymaniak Oliwia  
30 Sajdok Urszula  
31 Płonka Zuzanna  
32 Surowiec INGA  
33 Wójtowicz Aniela  
34 Ciborowska Łucja  
36 Czopik Julia  

Dzieci młodsze – Prowadzenie – Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel Klub Wysokogórski Warszawa
2 Dąbrowski Mateusz  
3 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Zacharski Wojciech  
6 Żegliński Maksymilian  
7 Żak Michał  
9 Smoszna Jakub  
10 Pietrewicz Kornel  
11 Bosetti Eryk  
12 Filip Krupa  
14 Michlewski Witold Klub Wysokogórski Warszawa
15 Klimek Jakub  
16 Górnik Jakub Klub Wysokogórski Warszawa

Młodzicy – Prowadzenie – Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan  
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
4 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
5 Łyko Grzegorz  
6 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Michlewski Wojciech  
8 Janusz Maciej  
9 Hopfer Jan  
11 Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
12 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Hołozubiec Mikołaj  
14 Polański Stanisław  
15 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Młodzicy – Prowadzenie – Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Fajfer Natalia  
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
5 Wójcik Aleksandra Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Weronika Wóbel Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia”
7 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
8 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Dobrzyniecka Urszula  
10 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
13 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Kucharek Karolina  
16 Kucia Pola  
 
Partnerzy

 

Dodaj komentarz

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony