logo BIP

Kategoria: Aktualności

Od 20 marca do 9 kwietnia obiekty TOSiR funkcjonują w trybie ograniczonym

W związku z wejściem w życie w dniu 20 marca 2021 r. obostrzeń  które zostały ogłoszone w Dzienniku Ustaw z dnia 19 marca 2021 r. Poz. 512  Rozporządzenia  Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii –  Rozdział 3 Ograniczenia, zakazy i nakazy obowiązujące na obszarze, na którym wystąpił stan epidemii  § 9. 1. TOSiR zobowiązany jest do wprowadzenia ograniczeń profilu funkcjonowania obiektów. Zgodnie z w/w wystąpieniem Ministra  podmioty( kluby, stowarzyszenia itd.) chcący korzystać z hal sportowych zobowiązane są do załączenia stosownych dokumentów do TOSiR od związków sportowych pod które podlegają w systemie rozgrywkowym .

https://grafik.rp.pl/grafika2/1563951

https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-20-marca-w-calej-polsce-obowiazuja-rozszerzone-zasady-bezpieczenstwa

Reasumując poniżej przedstawiamy zakres funkcjonowania obiektów TOSiR od dnia 20 marca 2021 r. do 9 kwietnia  2021 r. po wprowadzeniu obostrzeń:

Centrum Aktywnego Wypoczynku al. Tarnowskich : Zamknięcie strefy z bieżniami, fitness. Otwarte pozostają  sanitariaty,

Hala Sportowo- Widowiskowa ul. Krupnicza 8a : Zamknięte sauny, salki sportowe, ściana wspinaczkowa. Czynna hala  główna dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki  sportowe ( wraz z stosownymi  w/w dokumentami)

Tereny Rekreacyjne ul. Wojska Polskiego 14:  Zamknięta siłownia. Tereny otwarte czynne na dotychczasowych  zasadach . Zespół boisk sportowych ze sztuczna nawierzchnią dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki  sportowe ( wraz z stosownymi  w/w dokumentami)

Lodowisko Zadaszone ul. Wojska Polskiego 14: NIECZYNNE

Stadion Sportowy ul. Piłsudskiego 32: sale w budynku zamknięte. Tereny otwarte czynne na dotychczasowych zasadach.

Kryta Pływalnia -Park Wodny ul. Piłsudskiego 30 : NIECZYNNE

Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a : Czynne od poniedziałku do piątku  w godzinach od 6.00 do 22.00 ostanie wejście o godzinie 21.00 oraz soboty w godzinach od 8.00 do 22.00 ostatnie wejście o godzinie 21.00 – tylko dla członków kadry narodowej

W przypadku zainteresowania hala główna dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki sportowe ( wraz z stosownymi w/w dokumentami).

Stadion LA wraz z terenami otwartymi: tereny ogólnodostępne czynne na dotychczasowych zasadach .

Skip to content