Obowiązujące obostrzenia do 25 kwietnia.

Od 19 kwietnia  dopuszczona  jest możliwość uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Od najbliższego poniedziałku możliwe będzie także uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.

Pozostałe  obostrzenia pozostają w mocy w związku z wprowadzeniem powyższych przepisów,  w obszarze sportu zezwalają na współzawodnictwo sportowe, zajęcia sportowe i wydarzenia sportowe z udziałem przedstawicieli sportu zawodowego:

  • zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie o sporcie;
  • zawodników będących członkami kadry narodowej , reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej;
  • lig zawodowych w rozumieniu ustawy o sporcie odbywające się bez udziału publiczności organizowane w ścisłym reżimie sanitarnym

https://www.gov.pl/web/koronawirus/Do-25kwietnia-przedluzamy-zasady-bezpieczenstwa-z-wyjatkami

 

Reasumując poniżej przedstawiamy zakres funkcjonowania obiektów TOSiR od dnia 19 kwietnia do 25 kwietnia  2021 r. po wprowadzeniu obostrzeń:

Centrum Aktywnego Wypoczynku al. Tarnowskich : Zamknięcie strefy z bieżniami, fitness. Otwarte pozostają  sanitariaty,

Hala Sportowo- Widowiskowa ul. Krupnicza 8a : Zamknięte sauny, salki sportowe, ściana wspinaczkowa. Czynna hala  główna dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki  sportowe zgodnie z ich komunikatami dopuszczającymi rozgrywki  ( wraz z stosownymi  w/w dokumentami) . W przypadku zawieszenia rozgrywek przez okręgowe związki zajęcia zawiesza się również wszelkiego rodzaju zajęcia treningowe oraz sparingi .

Tereny Rekreacyjne ul. Wojska Polskiego 14:  Zamknięta siłownia. Tereny otwarte czynne na dotychczasowych  zasadach . Zespół boisk sportowych ze sztuczna nawierzchnią dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki  sportowe zgodnie z ich komunikatami dopuszczającymi rozgrywki ( wraz z stosownymi  w/w dokumentami).  W przypadku zawieszenia rozgrywek przez okręgowe związki zajęcia zawiesza się również wszelkiego rodzaju zajęcia treningowe oraz sparingi przy zachowaniu limitu 25 osób.

Stadion Sportowy ul. Piłsudskiego 32: sale w budynku zamknięte. Tereny otwarte czynne na dotychczasowych zasadach. Dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki sportowe  zgodnie z ich komunikatami dopuszczającymi rozgrywki ( wraz z stosownymi w/w dokumentami). W przypadku zawieszenia rozgrywek przez okręgowe związki zajęcia zawiesza się również wszelkiego rodzaju zajęcia treningowe oraz sparingi  przy zachowaniu limitu 25 osób.

Kryta Pływalnia -Park Wodny ul. Piłsudskiego 30 : NIECZYNNE

Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a : Czynne od poniedziałku do piątku  w godzinach od 6.00 do 22.00 ostanie wejście o godzinie 21.00 oraz soboty w godzinach od 8.00 do 22.00 ostatnie wejście o godzinie 21.00 – tylko dla członków kadry narodowej

W przypadku zainteresowania hala główna dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki sportowe  zgodnie z ich komunikatami dopuszczającymi rozgrywki ( wraz z stosownymi w/w dokumentami).W przypadku zawieszenia rozgrywek przez okręgowe związki zajęcia zawiesza się również wszelkiego rodzaju zajęcia treningowe oraz sparingi .

Stadion LA wraz z terenami otwartymi: tereny ogólnodostępne czynne na dotychczasowych zasadach  .Dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki sportowe  zgodnie z ich komunikatami dopuszczającymi rozgrywki ( wraz z stosownymi w/w dokumentami). W przypadku zawieszenia rozgrywek przez okręgowe związki zajęcia zawiesza się również wszelkiego rodzaju zajęcia treningowe oraz sparingi  przy zachowaniu limitu 25 osób.

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony