Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje iż z dniem 7 grudnia 2021r. uruchamia lodowisko sztucznie mrożone przy ul. Wojska Polskiego 14 . Na lodowisku obowiązują następujące zasady epidemiologiczne :

  Obiekt będzie funkcjonował w oparciu o reżim sanitarny tj. dezynfekcja rąk, regularna dezynfekcja stałych elementów infrastruktury oraz powierzchni wspólnych ( tj. klamki, barierki, uchwyty, sanitariaty), zasłanianie ust i nosa do momentu wejścia na tafle lodowiska. Z uwagi na zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego wprowadzony został limit osób korzystających jednorazowo z tafli lodowiska. Przewidywana maksymalna ilość osób to 80 (nie wlicza się do limitu osób zaszczepionych).

             Pomieszczenia wypożyczalni, kas zostały podzielone na dwie strefy. Pierwsza dot. zakupu biletu oraz ewentualne wypożyczenie łyżew, druga zaś obejmuje pomieszczenie do celu zdania łyżew po skorzystaniu z lodowiska. W obydwóch tych strefach może równocześnie przebywać maksymalnie po 4 osoby. Zostaną wydzielone dwumetrowe odległości przed tymi punktami.