logo BIP

Kategoria: Aktualności

Jak będą czynne obiekty TOSiR w okresie od 1.02.2021r. do 14.02.2021r. w związku z przedłużeniem obostrzeń

W związku z wejściem w życie w dniu 28 grudnia 2020 r. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia  2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz. U. 2020 poz. 2316) TOSiR zobowiązany jest do wprowadzenia ograniczeń profilu funkcjonowania obiektów. Zgodnie z w/w Rozporządzeniem podmioty( kluby, stowarzyszenia itd.) chcący korzystać z hal sportowych zobowiązane są do załączenia stosownych dokumentów do TOSiR od związków sportowych pod które podlegają w systemie rozgrywkowym ( Rozdział 3 pkt 15 i 16 w/w Rozporządzenia).

Reasumując poniżej przedstawiam zakres funkcjonowania obiektów TOSiR od dnia 1 lutego 2021 r. do 14 lutego 2021 r. po przedłużeniu obostrzeń:

– Centrum Aktywnego Wypoczynku al. Tarnowskich : Zamknięcie strefy z bieżniami, fitness. Otwarte pozostają                         sanitariaty,

– Hala Sportowo- Widowiskowa ul. Krupnicza 8a : Zamknięte sauny, salki sportowe, ściana wspinaczkowa. Czynna hala      główna dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki    sportowe ( wraz z stosownymi  w/w dokumentami)

– Tereny Rekreacyjne ul. Wojska Polskiego 14:  Zamknięta siłownia. Tereny otwarte czynne na dotychczasowych                       zasadach.

– Lodowisko Zadaszone ul. Wojska Polskiego 14: NIECZYNNE

– Stadion Sportowy ul. Piłsudskiego 32: sale w budynku zamknięte. Tereny otwarte czynne na dotychczasowych zasadach.

– Kryta Pływalnia -Park Wodny ul. Piłsudskiego 30 : NIECZYNNE

– Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a : NIECZYNNE.

W przypadku zainteresowania hala główna dla klubów, stowarzyszeń sportowych uczestniczących w systemie rozgrywkowym organizowanym przez związki sportowe ( wraz z stosownymi w/w dokumentami).

– Stadion LA wraz z terenami otwartymi: tereny ogólnodostępne czynne na dotychczasowych zasadach

Skip to content